LIETUVOS RADIJO MĖGĖJŲ DRAUGIJA

LRMD SĄSKRYDŽIO TINKLALAPIS

Šie puslapiai skirti radijo mėgėjams

Vieta ir vietovė

Programa

 Atvykimas

Apgyvendinimas

Rėmimas

 

 

AČIŪ dalyvavusiems, AČIŪ aukojusiems.

LAIMINGO KELIO NAMO. SUSITIKSIME KLAIPĖDOS KRAŠTE 2011 metais!!!

 

DRAUGYSTĖ BE KODO

       Lietuvos Radijo Mėgėjų Draugija rengia kasmetinį sąskrydį LY HAMFEST-2010 ir kviečia dalyvauti visus Lietuvos ir užsienio radijo mėgėjus.

LY Hamfest-2010 šeimininkai – Šiaulių Krašto Radijo Mėgėjų klubas „VYTIS“

Laikas: sąskrydis vyks 2010 metų liepos mėn. 23-25 dienomis.

Oficiali atidarymo ceremonija įvyks šeštadienį 12 val., tačiau, kaip visada, pradėsime rinktis jau penktadienį. Svečiai bus laukiami nuo 15:00 valandos, svečiai kurie atvyks anksčiau, bus pajungti sąskrydžio teritorijos paruošimo darbams.

Vieta: Šiaulių kraštas, kaimo turizmo sodyba „Ąžuolų slėnis“. Čia pateksite vykdami plento Ryga–Kaliningradas atkarpoje Šiauliai-Kelmė tarp 81-82 km pasukę į dešinę arba vykstant nuo Kelmės link Šiaulių už maždaug 15 km nuo Kelmės pasukę į kairę pusę ir pavažiavę apie 100 metrų (informuoja stendas). Bus pastatytos rodyklės „CQ“.  Sąskrydžio vidaus taisyklės čia.

Vietos koordinatės: 55° 44‘ 56“ N, 23° 00‘ 30“ E       QRA: KO15MR

Norintys paremti LY Hamfest-2010, kviečiami kreiptis į organizatorius. Sąskrydžio rėmėjų reklama bus talpinama šiame tinklalapyje, skelbiama LRMD leidiniuose. Sąskrydžio metu bus nuolat eksponuojami rėmėjų duoti reklaminiai plakatai ar kita atributika.

Vietovė:  Vietovė yra labai didelio ir žinomo (LYFF-015) Kurtuvėnų regioninio parko teritorijoje, kuriame yra didžiuliai miškų plotai, kurie dengia daugybę įvairių gamtos darinių, ežerų, ledynmečio tirpsmo padarinių ir žmonių kūrinių. Žemiau pateiktame žemėlapyje tuo galėsite isitikinti:

Mūsų sąskrydis vyks pietinėje šio didžiulio parko dalyje prie magistralinio kelio Ryga-Šiauliai-Tauragė-Tilžė. Aplink šia vietovę yra vidutiniškai aukštos kalvos, kurių aukštis siekia ir 200m virš jūros lygio (200masl).  Netoli kaimo turizmo sodybos Ąžuolų slėnis yra vienas ryškiausių gamtos reiškinių Targių ozas. Per parką šiaurės – pietų kryptimi driekiasi trys kalvagūbriai, atskirti kloniais ir ežerų duburiais. Yra kelios termokarstinės duobės („velniaduobės“), ozai, iš kurių žymiausias Targių ozas, žemyninės ko­pos, stačiašlaitės kalvos, raguvynai, kanjoniniai kloniai. Žemėlapyje Targių ozas yra nurodytas. Jei bandysite savarankiškai pasivaikščioti – turėkite bent kompasą, miško dydis ne mažiau nei 10km x10km.

Dangaus naujienos:  Čia rasite informaciją apie orą sąskrydžio apylinkėse  (pasirinkite „Kelmė“, sužinokite koks pas mus oras). 

NETIKĖKITE SINOPTIKAIS – TIKĖKITE MUMIS – ORAS BUS

          

(c) Organizatoriai  

Generalinis rėmėjas

 

Rėmėjai

Šiaulių miesto Meras Genadijus Mikšys,

 

Valerijus Simulik LY2QT,

 

 ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TECHNIKŲ CENTRAS,

 

UAB Lemona,

 

 Donatas Babiškus LY1HEX,

 

UAB Vilniaus ginklai,

 

kiti rėmėjai pageidavę likti nežinomais

 

ir

RK “VYTIS